Меню

Курси підготовки до ЄВІ

                               

Вирішальним моментом у житті кожного студента є складання «Єдиний вступний іспит» для здобуття ступеня магістра. Як показує практика, від його результату безпосередньо залежать можливості здобути вищу освіту і стати студентом магістратури. Надзвичайно важливо, щоб підготовка до ЄВІ була ефективною й успішною.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі диплому бакалавра.

ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) передбачає написання тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Тест міститиме 2 частини – з перевірки читання та використання мови. Із програмою, на основі якої укладатимуться завдання.

Уманський національний університет садівництва, розуміючи це, прагне створити максимально сприятливі умови для студентів. В його структурі функціонують курси підготовки до ЄВІ з іноземної мови, котрі є важливою сходинкою до професійного зростання.

Навчальний план курсів до ЄВІ розрахований на 6 місяців. Набір на курси розпочинається з 1 вересня 2023 року. Початок занять з 1 листопада 2023 року.

Курси підготовки до ЄВІ в Уманському НУС – це реальна можливість якісно підготуватись до вступу для здобуття ступеня магістра.

Відділ доуніверситетської підготовки

Адреса: м. Умань, вул. Інститутська 1, каб. 171

Телефон: (067) 700-65-05.

Останні новини

Всі новини