НМТ уже позаду, результати отримані, і тепер перед кожним вступником постає новий та досить відповідальний етап — вступна кампанія. Саме зараз важливо правильно оцінити свої можливості, чітко визначитися з професією та перспективами на майбутнє і, зрештою, подати заяви до закладів вищої освіти.
В рамках Дня спільнодії 7 травня 2026 року фахівцями Центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Уманського національного університету був проведений цикл заходів «Ти як?» для всіх абітурієнтів, які будуть складати НМТ цьогоріч.
Освітній вебінар для випускників шкіл Високопільської ТГ
Відділом доуніверситетської підготовки та профорієнтації був організований освітній вебінар для випускників закладів загальної середньої освіти Високопільської територіальної громади Херсонської області, присвячений професійному самовизначенню та вибору закладу вищої освіти.
Вебінар для випускників Херсонщини: крок до успішного вступу у 2026 році
Відділ доуніверситетської підготовки та профорієнтаційної роботи провів освітній вебінар для випускників ліцеїв Херсонської області, спрямований на інформування абітурієнтів щодо умов для вступу у ЗВО, порядку прийому та переліку документів. Окремо було акцентовано увагу на особливостях вступної кампанії 2026 року.