Меню

ЗНО-консультант

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти. Його головна мета – відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб.

Реєстрація учасників пробного ЗНО у 2021 році, триватиме з 5 січня до 19 січня. Здійснюється тільки в он-лайн режимі. Для реєстрації абітурієнту необхідно:

  1. На сайті РЦОЯО зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО;
  2. Заповнити форму заяви;
  3. Роздрукувати та зберегти заяву на пробне ЗНО і зразок квитанції для оплати проходження тестування;
  4. Протягом 7 календарних днів здійснити оплату в банківських установах;
  5. Роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. 

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Зверніть увагу, що учасником пробного зовнішнього незалежного оцінювання зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату, адже допуск до пункту тестування відбуватиметься лише при наявності квитанції про сплату вартості послуг, запрошення (реєстраційної картки) та паспорта або свідоцтва про народження.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів. Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Усім абітурієнтам наполегливо рекомендуємо, передусім, взяти участь у пробному ЗНО-2021, щоб на практиці дізнатися про особливості процедури проведення незалежного тестування, психологічно підготуватися до його проходження, зорієнтуватися в різних формах завдань, розрахувати час на їх виконання. Врешті-решт, пробне тестування дає можливість перевірити власні знання з того чи іншого предмету та ретельніше підготуватись до основної сесії.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

За матеріалами УЦОЯОhttps://testportal.gov.ua/probne-zno-2021-daty-reyestratsiyi-ta-testuvannya/

https://testportal.gov.ua/vidomi-terminy-provedennya-zno-2021/

 

 

Останні новини

Всі новини