+38 (04744) 3-21-70
Меню

Курси підготовки до ЗНО

Вирішальним моментом у житті сучасного абітурієнта є зовнішнє незалежне оцінювання. Як показує практика, від його результату безпосередньо залежать можливості здобути вищу освіту за кошти державного бюджету чи взагалі стати студентом. Надзвичайно важливо, щоб підготовка до ЗНО була ефективною й успішною. Уманський національний університет садівництва, розуміючи це, прагне створити максимально сприятливі умови для абітурієнтів з метою виховання професіоналів своєї справи. В його структурі функціонують підготовчі курси до ЗНО, котрі є першою сходинкою до професійного зростання.

На курсах можуть навчатись випускники загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів і вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації, які виявили бажання вступати на основі повної загальної середньої освіти.

Навчальний план курсів до ЗНО розрахований на 8 місяців і передбачає підготовку з таких навчальних дисциплін: української мови та літератури, математики, історії України, біології та географії. Абітурієнти обирають три або чотири предмети за власним вибором. 

Курси підготовки до ЗНО мають дистанційну форму навчання, що не залежить від місця проживання передбачає спілкування між викладачем і слухачем за допомогою онлайн платформ, електронної пошти, viber та інших.

Прийом документів розпочинається з 1 липня.

Випускникам курсів видаються сертифікати, які засвідчують право на пільги при вступі до Уманського НУС – за результатами підсумкової атестації до їхнього конкурсного балу нараховуються додаткові бали за умови подачі документів на спеціальності: «Агрономія», «Екологія», «Захист і карантин рослин», «Садівництво та виноградарство», «Технології захисту навколишнього середовища», «Біологія»«Науки про Землю»«Харчові технології», «Агроінженерія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство»  та «Геодезія та землеустрій».

Підготовчі курси до ЗНО Уманського НУС – це реальна можливість не лише якісно підготуватись до вступу у вищий навчальний заклад, а й психологічно адаптуватись до навчання в ньому та вирішити питання вибору своєї майбутньої професії.

Відділ доуніверситетської підготовки

Адреса: м. Умань, вул. Інститутська 1, каб. 171

Телефон: (04744) 3-21-70; (097) 927-91-09; (067) 700-65-05

          


Останні новини

Всі новини