Остання редакція: 01 липня 2022

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НАПИСАННЯ МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА»

Центр професійно – кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Уманського національного університету садівництва 29 червня 2022 року провів тренінг «Рекомендації щодо написання мотиваційного листа». Тема тренінгу зумовлена Правилами прийому до ВНЗ у 2022 році, відповідно до яких мотиваційний лист є обов’язковим для всіх абітурієнтів на освітній рівень «Бакалавр» та «Магістр».

Провела Тренінг директор центру професійно – кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Інна Чернега, яка надала рекомендації щодо написання мотиваційного листа. Зокрема, особлива увага була приділена таким питанням, як:

Які вимоги ставляться до мотиваційних листів?

Як правильно написати мотиваційний лист?

Як мотиваційний лист впливає на вступ до вишу?

Яка структура мотиваційного листа?

Про що можна написати в мотиваційному листі?

Чого варто уникати при написанні мотиваційного листа?

Учасники тренінгу мали можливість задати запитання та отримати  на них вичерпні відповіді. Для полегшення написання мотиваційного листа на сайті нашого університету розроблена форма мотиваційного листа, яку вступники можуть використовувати під час написання мотиваційного листа.

Інформація, що була  представлена на тренінгу є змістовною та актуальною для вступників.

Отож, Уманський національний університет садівництва гостинно запрошує абітурієнтів. Ставши  студентом нашого університету Ви зробите  правильний вибір до успішного майбутнього.

Ольга Могильницька,

фахівець відділу доуніверситетської підготовки