Меню
Остання редакція: 18 травня 2023

Профорієнтаційна робота університету продовжується

Уманський національний університет садівництва  приділяє значну увагу профорієнтаційній роботі. Так, 16 травня представники нашого університету продовжили профорієнтаційну роботу з учнями Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка. Відділом доуніверситетської підготовки організована зустріч з учнями даного ліцею та проведено ряд тематичних занять.

 Представник від факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин викладач кафедри біології Неля ЛЯХОВСЬКА  підготувала і провела заняття на тему «Легенда про створення світу». Цікаві хімічні досліди імітували виникнення світла, виверження вулканів, клекотання гейзерів, появу змій і різнобарвних квітів, вогню, горіння вугілля та інші. Було використано міжпредметні зв’язки з хімії, біології, екології, щоб показати як людина, що є вінцем земного творіння, впливає на планету і всіх її мешканців. Головним меседжем заняттям є заклик до збереження для майбутніх поколінь природних багатств і тисячолітнього надбання людства.

Представник від факультету економіки і підприємництва заступник декана, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК ознайомила школярів з цікавими фактами про гроші, в тому числі з еволюцією грошей, грошовими реформами, механізмом функціонування грошової системи тощо. Проведено бліц-опитування «Загадкові скарби», в якому учасники мали можливість перевірити отримані знання.

Представник від факультету лісового і садово-паркового господарства заступник декана, кандидат біологічних наук, доцент, старший викладач Світлана АДАМЕНКО ознайомила школярів з основами дендрології. Дендрологія – це наука, яка є основною при вивченні та підборі асортименту видів деревних порід для озеленення чи закладання лісових культур. Учням було продемонстровано шишки та насіння деревних видів. Потім було проведено опитування у вигляді вікторини, що дало змогу закріпити здобуті знання.

Зустріч представників університету з учнями ліцею була інформативною, цікавою, пізнавальною та пройшла у теплій і дружній атмосфері.

Отож, запрошуємо випускників Бершадського ліцею № 1 імені Анатолія Матвієнка на навчання до нашого університету здобути якісні знання та отримати вищу освіту європейського рівня. 

Борис БОНДАР,

завідувач відділу доуніверситетської підготовки