Остання редакція: 13 березня 2024

До уваги абітурієнтів!

Для вступу  до закладів вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти потрібно успішно скласти 4 предмети НМТ у 2024 році. Або ж для вступу до університету є дійсні сертифікати НМТ 2022 та 2023 років та результати ЗНО 2021 року.

Уманський національний університет садівництва нагадує, що з 14 березня  розпочинається реєстрація на НМТ. Для реєстрації для участі в НМТ – 2024 потенційному вступнику потрібно створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

В Уманському національному університеті садівництва працює відділ доуніверситетської підготовки, фахівці якого надають допомогу у реєстрації на НМТ та консультують абітурієнтів щодо Порядку прийому до закладів вищої освіти та вступної кампанії 2024 року.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Уманський національний університет садівництва,

вул. Інститутська 1,  корпус 4, поверх 1, кабінет 171,

або за телефоном: (067) 700-65-05.